خرید پلاتینر

کمربند پلاتینر بهترین راه حل درمان کمر درد

5/5 - (1 امتیاز)
 • پلاتینر نو ظهور در زمینه تسکین دردهای کمر و همچنین بهبود عملکرد حرکتی کمر است که خدمات شایان توجهی در اختیار بیماران قرار می‌دهد. اغلب درمان‌های کمردرد پر هزینه و همراه با عوارض‌ جدی هستند که این موضوع بیماران را از اقدام برای درمان‌ باز می‌دارد.

  کمربند پلاتینر از تولیدات شرکت زایس ترونیک آلمان (zaistronic) است. تمامی محوصلات درمانی زایس ترونیک مجهز به فناوری شگفت‌انگیز uic هستند. از این رو می‌توان گفت شرکت زایس ترونیک انقلابی در حوزه درمان کمر درد به پا کرده است.  پلاتینر، با مجهز بودن به تکنولوژی بسیار پیشرفته UIC در عرصه درمان و توانبخشی، خود را به عنوان جایگزینی قابل اعتماد در اختیار بیماران قرار گرفتـه است.

  پلاتینر با بستـه شدن به دور کمر و ایجاد حرارت در عمق بافت‌های آسیب‌دیـده، شدت علائم را تا حد زیادی کاهش می‌دهد.

  جهت خرید کمربند پلاتینر کلیک کنید.

  کمربند پلاتینر (platiner)

  آنچه که کمربند برقی پلاتینر را به محصولی پرطرفدار برای بیماران تبدیل کرده، هزینه کم، سادگی استفاده و تاثیرگذاری زیاد در رفع گرفتگی‌های عضلانی، تسکین دردها و کمک به بهبود سریع بعد از جراحی دیسک کمر است.

  مشاوره پزشک رایگان

  نام و نام خانوادگی(Required)
  شما چه نوع مشاوره‌ای نیاز دارید؟

  پلاتینر در واقع تاثیر درمانی و کمک درمانی خود را به وسیله سه تکنولوژی اولتراسوند، انفرارد یا مادون قرمز و کلاک پالس می‌گذارد. این سه تکنولوژی با نام اختصاری UIC شناخته می‌شوند.

   

  ویژگی‌ها و اجزای کمربند پلاتینر

  کمربند پلاتینر متشکل از دو بال یا کناره است و با موادی انعطاف‌پذیر و محکم ساختـه شـده است. برای استفاده آن را به دور کمر پیچیـده و روی شکم یا پهلوها به هم متصل می‌کنند. دیگر ویژگی‌ها عبارتند از:

  • مجهز به تکنولوژی UIC
  • پارچه‌ای و ضدحساسیت
  • تاثیرگذاری حداکثر بعد از 2 تا 3 هفته
  • چسبی (مناسب برای سایزهای مختلف)
  • دارای آداپتور و کابل برق

   

  تکنولوژی UIC به کار گرفتـه شـده در کمربند پلاتینر

  تکنولوژی Ultrasound به کار گرفتـه شـده در کمربند پلاتینر

  میلیون‌ها موج صوتی به اندام مورد نظر تابیده و با افزایش جریان خون، حرارت آن عضو را بالا می‌برد. این افزایش حرارت به بهبود خشکی عضلات کمر، درمان دردهای ناشی از عصب سیاتیک، تسکین دردهای ناشی از فتق یا بیرون زدگی دیسک ختم می‌شود.

   

  تکنولوژی انفرارِد تراپی (Infrared Therapy) به کار رفتـه در کمربند پلاتینر

  در حوزه درمان، اشعه مادون قرمز در قیاس با اشعه فرابنفش کمتر شناخته شـده است. بدون شک بهره‌بردن از مادون قرمز در درمان دردهای کمر اتفاقی شگرف در عالم پزشکی به شمار می‌رود. برخلاف اشعه ماورابنفش که در درازمدت موجب ایجاد سرطان در سلول‌ها خواهد شد، مادون قرمز با افزایش جریان خون غنی از اکسیژن و مواد مغذی به ترمیم و بازسازی بافت‌های آسیب‌دیده کمر خواهد پرداخت.

  رفع التهاب‌های سنگین و سخت، درمان دردهای مزمنی همچون کمردرد، عوارض ناشی از جراحی دیسک کمر، دردهای عضلانی و تسریع روند بهبودی کمر بعد از جراحی اهدافی است که مادون قرمز در آن‌ها تاثیرات مثبت دارد.

  platinner
  درمان کمر درد و پلاتینر

  تکنولوژی Pulse clock یا الکتروتراپی

  این تکنولوژی با تابندن پالس‌های الکتریکی به اندام مورد نظر به تحریک آن خواهد پرداخت و اثر بخشی آن در بهبود عضلات و بازسازی بافت‌ها خود را نشان می‌دهد.

  استفاده از الکتروتراپی مزایای زیر را به همراه دارد:

   

  • بهبود گردش جریان خون
  • افزایش دامنه حرکتی کمر
  • کمک به ترمیم زخم ناشی از جراحی دیسک کمر
  • رفع اسپاسم‌های شدید عضلانی
  • تحریک هدفمند عضلات و اندام‌های آسیب‌دیده
  • حفظ و بهبود دامنه حرکتی کمر بعد از جراحی دیسک
  • پیشگیری از آتروفی عضلات

   

  الکتروتراپی معمولا برای درمان‌ دردهای شدید و حاد از جمله درد زایمان، دردهای پس از جراحی و یا شکستگی‌ها در قسمت‌های مختلف بدن به کار گرفتـه خواهد شد.

   

  مزایای کمربند پلاتینر در مقابل دیگر روش‌های درمانی

  وقتی صحبت از مزایای این کمربند برقی به میان می‌آید باید از چند جهت آن را بررسی کرد تا بتوان ابعاد گسترده کاربرد این محصول را مشاهده کرد. مزایایی که پلاتینر دارد عبارتند از:

  1.     کاهش هزینه در قیاس با دوره‌های فیزیوتراپی

  با توجه به اینکه پزشکان چندین دوره درمانی با فیزیوتراپی را توصیه می‌کنند، پس مواجه شدن با هزینه‌های بالا دور از ذهن نیست. کمربند پلاتینر با انجام کاری مشابه به فیزیوتراپی این هزینه را کاهش و توانستـه بسیاری از موانع استفاده از فیزیوتراپی را برای بیماران برطرف سازد.

  هزینه‌های کلینیک، برای هر نوبت فیزیوتراپی و میزان وقت اختصاصی است. همه هزینه‌هایی هستند که پلاتینر هیچکدام از آن‌ها را ندارد. به راحتی همان تاثیر فیزیوتراپی را می‌توان با پلاتینر در خانه یا محل کار خود دریافت کرد.

   

  2.قیمت پلاتینر و در مقابل هزینه‌های جراحی‌

  اغلب جراحی‌ها چه از نوع باز و چه لیزری هزینه‌های هنگفتی را به همراه دارند. هزینه خود جراحی، بیمارستان، رفت و آمـد کمترین مسائلی است که برای یک جراحی فرد با آن روبرو خواهد شد. در کنار این موارد هزینه‌های مراقبت پس از جراحی را نیز نباید نادیده گرفت، چون حجم قابل توجهی را به خود اختصاص می‌دهند.

  بدون شک استفاده از کمربند پلاتینر مانع رسیـدن فرد به مرحله جراحی خواهد شد. اثرات شگفت انگیز آن در درمان‌ دردها و مشکلات کمر، پلاتینر را به محصولی مقرون به صرفه و محبوب تبدیل کرده که فرد را از درگیر شدن به عوارض و تنش‌های مالی و جسمی بعد از جراحی دور نگه می‌دارد.

   

  3.اثرگذاری کمربند پلاتینر بیشتر است یا درمان‌های دیگر

  طب سوزنی، شاک ویوتراپی و ازون تراپی از جمله این روش‌های درمانی کم تهاجمی به شمار می‌روند که در بسیاری از موارد تاثیری بر درمان نداشته و فقط به تسکین موقت و لحظه‌ای درد کمر منتهی می‌شوند.

  اثرگذاری درمانی پایین و همچنین هزینه‌های بالای این روش‌ها آن‌ها را از چرخه درمانی و محبوبیت خارج ساختـه است. در صورتی که کمربند پلاتینر با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته درمانی UIC توانستـه بیشترین تاثیر را بر درمان دردهای کمر گذاشتـه و بیماران را از مشکلات بسیاری که با روش‌های دیگر داشتند، رها سازد.

   

  4.استفاده همگانی خانواده

  بدون شک کمربند پلاتینر طیف وسیعی از مشکلات و دردهای کمر را برطرف می‌سازد. اغلب خانواده‌ها به دلیل شیوه‌های زندگی امروزه با درد کمر روبرو هستند و مراجعه هر عضو به پزشک برای درمان، خانوده‌ها را متوجه‌ هزینه‌های سنگینی خواهد کرد.

  از آن جا که کمربند پلاتینر دارای زبانه‌های چسبی است به راحتی برای اندازه‌های مختلف قابلیت استفاده دارد. پس با خرید یک پلاتینر می‌توان همه اعضای خانواده را از ویژگی‌های آن بهر‌مند ساخت و این همان مقرون به صرفه بودن خواهد بود.

   

  کمربند پلاتینر را چگونه خریداری کنیم؟

  مشکلات رفت و آمـد و در دسترس نبودن فروشگاه‌ها به دلیل اینکه بسیاری از افراد در شهرستان زندگی می‌کنند  بهترین گزینه برای خرید کمربند پلاتینر خرید اینترنتی آن باشد.

  در واقع خرید این محصول از فروشگاه اینترنتی معتبر تضمینی برای اصل و با کیفیت بودن خواهد بود. سایت   https://kneemarket.ir نمایندگی کمربند پلاتینر را برعهده دارد و علاوه بر فروش در زمینه خرید نیز به بیماران و خریداران مشاوره رایگان خواهد داد.

   

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۳ رای

  5 دیدگاه دربارهٔ «کمربند پلاتینر بهترین راه حل درمان کمر درد»

  1. با سلام . عرض کنم خدمت تون که من این کمربند رو برای مادرم خریدم . ولی متاسفانه چندوقت روشن نمیشه . من پارچه رو شکافتم و برد رو در اوردم و دیدم که تایمر روی برد افتاده . ممکنه بگین نوع تایمر روی برد چیه که تهیه کنم . المنت رو تست کردم و با برق 12 روشن و گرم شد …… ممنون از شما

  2. سلام دوستان عزیز
   من این کمربند و خریداری کردم راضی هستم کمردردم بهتر شد تا حد زیادی
   پولش زیاد هست ولی خوبه

  دیدگاه‌ خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  سبد خرید